درباره ما

درباره ما


جهان امروز به سبب پیچیدگی زیاد موجب شده است افراد دچار مشکلات فراوانی در جنبه های مختلف زندگی گردند. بدیهی است که افراد، خود به تنهایی توانایی حل تمام مشکلات را ندارند و به کمک حرفه ای از جانب متخصصین نیازمند می باشند. راهنمائی و مشورت در طول زندگی آدمیان مطرح بوده و آنان با کسانی که مورد قبول و اعتمادشان بوده مشورت می کرده اند. با توسعه علوم و رشد علوم رفتاری، مشاوره به صورت حرفه ای تخصصی درآمد.


امروزه راهنمائی و مشاوره به صورت حرفه ای یاورانه برای کمک به افرادی است که در زمینه رشد، سازگاری، تصمیم گیری، روابط خانوادگی، مهارتهای اجتماعی، شیوه زندگی و... با مشکل مواجه  می شوند..


در همین راستا ،
مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی توحید به عنوان بزرگترین و مجهزترین مجموعه خدمات مشاوره ای در اصفهان و همچنین خدمات روانپزشکی و روانشناسی در استان اصفهان به ارائه خدمات تخصصی در زمینه های ذیل می پردازد:

روانپزشکی
مشاوره خانواده
مشاوره پیش از ازدواج (انجام و تحلیل تست های ازدواج)
مشاوره طلاق و خیانت
مشكلات جنسی و زناشوئی
روانشناسی بالینی
روانسنجی (انجام و تحلیل تست های شخصیت)
روان درمانی چاقی ، افسردگی ، اضطراب ، پرخاشگری ، وسواس
روانگاوی
مشاوره و برنامه ریزی تحصیلی و کنکور
مشاوره شغلی (صنعتی و سازمانی)
مشاوره کودک
مشاوره نوجوان
گفتار درمانی و اختلالات یادگیری

خدمات نوروفیدبک ، بیوفیدبک و tdcs  

ایـن مرکـز با برخـورداری از امکانـات مناسبـی نظیـر سالـن آمـوزش مجـزا و مجهـز، بخـش های درمـانـی، آموزشـی و پژوهشـی و بـا مجـوز رسمـی از
سازمان بهزیستی (در سال 1388) و با مجـوز رسمـی از سازمان نظام روانشناسی و مشـاوره  کشـور با نـام مرکز مشاوره پرتو توحید و همچنین بخش کلینیک ویژه با همکاری متخصصان دارای مجوز از سازمان نظام روانشناسی و مشاوره و سازمان نظام پزشکی در  سه شعبه، خیابان توحید در سه واحد (طبقه دوم و چهارم) و شعبه خیابان هشت بهشت غربی در دو واحد و با همکاری بیش از 100 نفر از روانپزشکان اصفهان ، روانشناسان و مشاوران اصفهان و سایر متخصصین سلامت روان به عنوان برترین مرکز مشاوره اصفهان ، مشغول به فعالیت می باشد. این مرکز دارای زیر مجموعه های مختلفی نظیر مؤسسه علمی دانش گستر توحید و... می باشد.

مرکز مشاوره توحید به عنوان نماینده انحصاری شرکت هوش آزمای نوید تهران (نماینده فروش تست، نرم افزار و تجهیزات روانشناسی) ، آزمون یار پویا و مدرسه فارمد تهران (فروش و دوره های آموزشی نوروفیدبک ، بیوفیدبک ، tdcs و...) و انتشارات ما و شما در استان اصفهان قلمداد می شود.