درباره ما

جهان امروز به سبب پیچیدگی زیاد موجب شده است افراد دچار مشکلات فراوانی در جنبه های مختلف زندگی گردند. بدیهی است که افراد، خود به تنهایی توانایی حل تمام مشکلات را ندارند و به کمک حرفه ای از جانب متخصصین نیازمند می باشند. راهنمائی و مشورت در طول زندگی آدمیان مطرح بوده و آنان با کسانی که مورد قبول و اعتمادشان بوده مشورت می کرده اند. با توسعه علوم و رشد علوم رفتاری، مشاوره به صورت حرفه ای تخصصی درآمد.

 امروزه راهنمائی و مشاوره به صورت حرفه ای یاورانه برای کمک به افرادی است که در زمینه رشد، سازگاری، تصمیم گیری، روابط خانوادگی، مهارتهای اجتماعی، شیوه زندگی و... با مشکل مواجه  می شوند.

در همین راستا، مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی توحید به عنوان بزرگترین و مجهزترین مجموعه خدمات مشاوره ای، روانپزشکی و روانشناسی در استان اصفهان، به ارائه خدمات تخصصی در زمینه های روانپزشکی و روانشناسی بالینی، خانواده و ازدواج، مشكلات جنسی و زناشوئی، کودک و نوجوان،  روانسنجی، مشاوره تحصیلی، صنعتی و سازمانی، گفتار درمانی، رواندرمانی چاقی، افسردگی، اضطراب، پرخاشگری، وسواس و نوروفیدبک می پردازد.

این مرکز با برخورداری از امکانات مناسبی نظیر سالن آموزش مجزا و مجهز، بخشهای درمانی، آموزشی و پژوهشی و با مجوز رسمی از سازمان بهزیستی (در سال 1388) و  با مجوز رسمی از سازمان نظام روانشناسی و مشاوره  کشور با نام (مرکز مشاوره پرتو توحید) و همچنین بخش کلینیک ویژه با همکاری متخصصان دارای مجوز از سازمان نظام روانشناسی و مشاوره و سازمان نظام پزشکی در  سه شعبه، شعبه خیابان توحید در سه واحد ( طبقه دوم و چهارم) و شعبه خیابان هشت بهشت غربی در دو واحد و با همکاری بیش از هفتاد نفر از روانپزشکان، روانشناسان، مشاوران و سایر متخصصین سلامت روان مشغول به فعالیت می باشد. این مرکز دارای زیر مجموعه های مختلفی نظیر مؤسسه علمی دانش گستر توحید و... می باشد.

مرکز مشاوره توحید به عنوان نماینده انحصاری شرکت هوش آزمای نوید تهران (نماینده فروش تست، نرم افزار و تجهییزات روانشناسی) ، آزمون یار پویا و مدرسه فارمد تهران (فروش و دوره های آموزشی نوروفیدبک، بیوفیدبک ، tdcs و...) و انتشارات ما و شما در استان اصفهان  قلمداد می شود.